GodFather

Jest to PBF o tematyce z filmu ,,Ojciec Chrzestny''

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-03-22 08:39:01

Vito Carleone

Don Nowego Yorku

Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 26
Punktów :   
Rodzina : Corleone

Jak Grać?

Przybywamy do gry rejestrujemy się i wybieramy rodzinę w tym wątku http://www.godfather.pun.pl/viewtopic.php?id=9 



Wtedy dostajemy rangę Współpracownik o naszych dalszych awansach decyduje don rodziny lecz natomiast czy zostaniemy Donem Nowego Yorku decyduje Admin gry.......   


Rangi:


Przybysz (Nowy gracz)

Współpracownik (Gracz który wybrał rodzinę i został przyjęty)

Żołnierz (Postać która według Dona zasługuje na tą rangę)

Capo (Postać do której Don ma pełne Zaufanie)

Wiceszef (Ranga na którą gracz w pełni zasługuje według Dona)

Don (Jeśli uważamy że już nie możemy pełnić Roli Dona wtedy oddajemy rolę Dona wiceszefowi)(Moderator)

Don Nowego Yorku(Jest to tytuł Admina o który mogę przydzielić tylko ja)(Administrator)


Lokale :


Lokale jeśli są wolne można przejmować..... dzięki nim mamy tygodniowy dochód ponieważ Właściciel Lokalu płaci nam za ochronę.... Jeśli lokal  jest zajęty przez inną rodzinę możemy go przejąć jeśli mamy większą ilość ludzi.... W Temacie Meliny rodziny ........ wpisujemy jakie nasza rodzina posiada meliny



Wypłaty : 

Co tydzień w poniedziałek bierzemy wypłaty. Wypłaty bierzemy z dochodu z melin



Vendetta:


http://www.godfather.pun.pl/viewforum.php?id=8  w tym temacie rodziny wypowiadają Vendetty(wojny) innym rodziną
Wojna jednak zależy od poziomu Vendetty


Poziom Vendetty:


Poziom Vendetty zależy od przejmowania interesów innych rodzin
 




Chyba już wiecie jak grać ale jak jeszcze nie rozumiecie to proszę pisać na moje gg 7790060




Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gen-x.pun.pl www.meskiwzrokwdamskikrok.pun.pl www.l2pl.pun.pl www.ospkm.pun.pl www.spatchelm.pun.pl